تولید انواع
گاز و کپسول

مجتمع گاز های صنعتی نسکو
تولید کننده و توزیع کننده انواع گاز های صنعتی و طبی در استان اصفهان
طرف قرارداد با شرکت های بزرگ و سازمان های اصفهان
کارخانه

کارخانه

نسکوگاز تولید کننده ی انواع گازهای طبی و صنعتی
آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد
فروش

فروش

نسکوگاز با سال ها تجربه در زمینه ی فروش انواع گاز
در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
تولید

تولید

نسکوگاز تولید کننده ی انواع گازهای طبی و صنعتی
آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.

مجتمع گازهای صنعتی نسکو

تولید ، توزیع و تحویل انواع گاز و کپسول

مجتمع گازهای صنعتی نسکو
تولید ، توزیع و تحویل
انواع گازهای صنعتی و طبی

کیفیت بالای گازها موجب شد تا بتوانیم با بسیاری از شرکتهای فعال و بزرگ شهرک های صنعتی منطقه قرارداد منعقد نماییم شرکتهایی مانند فولاد مبارکه ، ذوب آهن ، ساخت تجهیزات مپنا ، ایران ذوب ، شرکت پاتله ، سپاهان باطری ، ویستا مهر ، فولاد تدبیر و...
تولید گاز اکسیژن
فراوان ترین عنصر در پوسته ی کره زمین، اکسیژن است و بر طبق شواهد میزان آن 46.7 درصد است.ترکیبات اکسیژن در تمام کهکشان وجود دارد.تولید اکسیژن معمولا به سه صورت انجام می گیرد:تولید اکسیژن به روش الکترولیز آب،تولید اکسیژن به روش جذبی تحت فشار، تولید اکسیژن به روش تقطیر جزء به جزء توسط سپرتور هوا
شرکت نسکو گاز با به کارگیری پرسنل آموزش دیده و مجرب در زمینه ی تولید گاز اکسیژن در اصفهان فعالیت دارد و در خدمت شما عزیزان می باشد.
تولید گاز نیتروژن
تولید گاز نیتروژن
یکی از عناصر شیمیایی مهم  که در جدول تناوبی با نماد N و  عدد اتمی 7 ملموس است نیتروژن می باشد.از نشانه های گاز نیتروژن  می توان به غیر فلز، دو اتمی بی اثر، بی رنگ، بی مزه و بی بو بودن آن اشاره کرد که شامل 78% جو زمین وجزء عنصر اصلی در بافتهای زنده می باشد.تولید  گازنیتروژن  برای مورد استفاده قرار گرفتن در بعضی از  مشاغل و صنایع  مختلف و مکان های خاص ضروری می باشد. به همین خاطر تولید  گازنیتروژن  بدون ناخالصی و با کیفیت با قیمت مناسب جزیی از معیارهای مهم در تولید  گاز نیتروژن می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت. پس اگر به دنبال تولید کننده  گاز نیتروژن در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید.
خرید گاز ازت

یکی از عناصر شیمیایی مهم  که در جدول تناوبی با نماد N و  عدد اتمی 7 ملموس است نیتروژن یا ازت می باشد خرید گازازت  دربعضی از  مشاغل و صنایع  مختلف و مکان های خاص ضروری می باشد. به همین خاطر خرید گازازت  بدون ناخالصی و با کیفیت با قیمت مناسب جزیی از معیارهای مهم در خرید گاز ازت  می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت. . پس اگر به دنبال خرید گاز ازت  در اصفهان هستید تولیدی نسکو گاز بهترین گزینه است. برای اطلاعات بیشتر با نسکو گاز در تماس  باشید

کارخانه تولید گاز نیتروژن
کارخانه تولید گاز نیتروژن

از نشانه های گاز نیتروژن می توان به غیر فلز،بی رنگ،بی مزه و بی بو بودن آن اشاره کرد.ازجمله کاربرد های گاز نیتروژن در صنایع کشاورزی،پردازش شیمیایی،پتروشیمی،ساخت و ساز،الکترونیک ،بسته بندی، مونتاژ و تست انرژی و بیو انرژی،تولید نفت و گاز،غذا و نوشیدنی،شیشه و مواد معدنی،پر کردن بالن،پزشکی،فولاد،داروسازی و بیو تکنولوژی،لاستیک و پلاستیک،هوا فضا و خودرو،پنوماتیک،تولید بستنی. گاز نیتروژن برای لاستیک خودرو،انرژی های تجدید پذیر،محیط زیست،تیراندازی،اطفاء حریق یا خاموش کردن آتش می باشد. نسکوگاز یکی از بهترین کارخانجات کل کشور در زمینه ی تولید گاز نیتروژن در خدمت شما عزیزان می باشد.

کارخانه تولید گاز دی اکسید کربن
کارخانه تولید گاز دی اکسید کربن
گاز co2  یا همان گاز دی اکسید کربن گازی بی رنگ و بی بو است که هم بصورت طبیعی در طبیعت یافت می شود و هم می توان آن را بصورت صنعتی در کارخانه تولید گاز co2 تولید نمود.تولید گاز co2 معمولا از طریق فرایند تخمیر یا به عنوان یک محصول جانبی در فرایند تولید صنعتی آمونیاک صورت می گیرد.همچنین به منظور تولید انبوه این گاز از سوزاندن گاز طبیعی و یا گازوییل استفاده می شود
نسکوگاز یکی از بهترین و بزرگترین کارخانجات تولید گاز co2  در اصفهان با رزومه ای درخشان در این زمینه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
فروش گاز دی اکسید کربن
گاز دی اکسید کربن از یک اتم کربن و دو اتم اکسیژن تشکیل شده است.دی اکسید کربن به صورت کمیاب در جو زمین وجود دارد و غلظت آن در حدود 0.04 درصد است.فروش گاز دی اکسید کربن بصورت مایع و جامد نیز صورت می گیرد.یکی از کاربردهای مهم دیگر گاز دی اکسید کربن استفاده این گاز در صنایع نوشابه های گازدار می باشد.در کپسول های آتش نشانی نیز از مایع فشرده دی اکسید کربن به عنوان یک آتش خاموش کن ارزان و سریع استفاده می شود.فروش گاز دی اکسید کربن عمدتا به منظور استفاده در صنایع شیمیایی و نفت و همچنین صنایع غذایی صورت می گیرد.شرکت نسکوگاز با سال ها تجربه در زمینه ی فروش گاز دی اکسید کربن در اصفهان در خدمت شما عزیزان می باشد.
فروش پالت
فروش پالت

نسکو گاز سال هاست که در زمینه ی تولید و فروش انواع پالت فعالیت دارد.از جمله:پالت کپسول اکسیژن،پالت سیلندر آرگون،پالت سیلندر نیتروژن و...پالت ها مزایای بسیاری دارند و 2 تایی تا چند تایی را شامل می شوند.کاربرد پالت ها در راحتی شارژ گاز سیلندرها و کنترل فشار می باشد.پالت های سیلندر در کشتیرانی و ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.معمولا انتخاب پالت به دو دلیل راحتی و ایمنی صورت می گیرد.راحتی آن به این دلیل است که از آنجا که پالت معمولا 4 تا 16 تایی است، مشتریان نیازی نیست که باندل سیلندر را به سیلندر های تکی و انفرادی تغییر دهند.سیلندرهایی که در یک پالت قرار می گیرند قدرت بیشتری دارند.

خرید گاز دی اکسید کربن
دی اکسید کربن گازی است بی رنگ و بی بو.این گاز سنگین تر از هواست و اگر تحت فشار قرار بگیرد،مایع و یا حتی جامد می شود و قابل حل در آب است.
خرید گاز دی اکسید کربن برای مصارف مختلفی صورت می گیرد.گاز دی اکسید کربن در جوشکاری و تولید فلزات و برای کشت و رشد دادن نمونه های زنده مانند سلول ها و یا میکروب ها در آزمایشگاه ها و در صنایع غذایی و آشامیدنی به کار می رود.اگر به دنبال خرید گاز دی اکسید کربن در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید.شرکت نسکوگاز با سال ها تجربه در زمینه ی تولید، فروش و خرید گاز دی اکسید کربن در اصفهان در خدمت شما عزیزان می باشد.
تولید گاز آرگون
گاز آرگون گازی است که به دلیل اینکه فعالیت شیمیایی ندارد و بی اثر است از واژه ای یونانی به معنای تنبل یا غیرفعال گرفته شده است. گاز آرگون در جدول تناوبی سومین عضو از خانواده گازهای بی اثر است.گاز آرگون گازی بی رنگ،بی بو،غیر سمی و خنثی است.تولید گاز آرگون در صنعت از طریق جداسازی اجزای تشکیل دهنده هوا(تقطیر جزء به جزء هوای مایع)تهیه می شود.شرکت نسکوگاز با سال ها تجربه در زمینه ی تولید انواع گاز از جمله تولید گاز آرگون در اصفهان در خدمت شما عزیزان می باشد.
فروش گاز اکسیژن
فروش گاز اکسیژن
از نشانه های گاز اکسیژن بی رنگ،بی بو و غیر سمی بودن آن است.گاز اکسیژن عنصر مهم هواست و برای تنفس نیاز است.گاز اکسیژن در دما و فشار استاندارد به صورت گاز می باشد و نوع جامد و مایع آن رنگی مایل به آبی کمرنگ داشته و هردو پارامغناطیس می باشند.در صنعت از گاز اکسیژن هم به صورت خالص استفاده می شود و هم به صورت ترکیبی با گازهای دیگر.فروش گاز اکسیژن معمولا در کپسول های 50،40،20،10 و5  لیتری و  فشار 150 تا 200 بار صورت می گیرد.شرکت نسکوگاز با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی فروش گاز اکسیژن در اصفهان در خدمت شما عزیزان می باشد.
خرید گاز اکسیژن
عنصر اکسیژن دارای وزن اتمی
15.9994 gr/mol است.گاز اکسیژن بی رنگ،بی بو،غیر سمی و خنثی می باشد.گاز اکسیژن کاربردهای فراوانی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:استفاده از گاز اکسیژن در جوشکاری ساخت فولاد،تولید متانول،تولید سرامیک و...همچنین از اکسیژن مایع به عنوان اکسید کننده در نیروی حرکتی موشک ها استفاده می شود و اکسیژن مایع معمولا با عمل تقطیر جزئی هوای مایع به دست می آید.با توجه به کاربردهای فراوان اکسیژن اگر به دنبال خرید گاز اکسیژن در اصفهان هستید حتما با ما تماس بگیرید.نسکو گاز با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی فروش،تولید و خرید گاز اکسیژن در اصفهان در خدمت شما عزیزان می باشد.
 
تولید گاز N2
تولید گاز N2
N2 از گروه غیرفلزات بوده و دارای بار الکترون منفی ۳٫۰ می‌باشد
تولید  گازn2   برای مورد استفاده قرار گرفتن در بعضی از  مشاغل و صنایع  مختلف و مکان های خاص ضروری می باشد. به همین خاطر تولید  گازn2   بدون ناخالصی و با کیفیت با قیمت مناسب جزیی از معیارهای مهم در تولید  گازn2  می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت. پس اگر به دنبال خرید گاز n2  در اصفهان هستید تولیدی نسکو گاز بهترین گزینه است. برای اطلاعات بیشتر با نسکو گاز در تماس  باشید . 
کارخانه تولید گاز اکسیژن
کارخانه تولید گاز اکسیژن
گاز اکسیژن فراوان ترین عنصر در پوسته ی کره زمین است.این گاز بی رنگ،بی بو و سمی است.تولید گاز اکسیژن به منظورهای مختلفی صورت می گیرد،از جمله:استفاده در جوشکاری،ساخت فولاد،تولید متانول،تولید سرامیک و...همچنین تولید گاز اکسیژن به منظور مصارف پزشکی نیز صورت می گیرد.در کارخانه تولید اکسیژن معمولا تولید اکسیژن به یکی از این روش ها می تواند صورت گیرد: تولید اکسیژن به روش الکترولیز آب،تولید اکسیژن به روش جذبی تحت فشار،تولید اکسیژن به روش تقطیر جزء به جزء توسط سپرتور هوا.یکی از کارخانه های تولید اکسیژن در اصفهان کارخانه ی نسکوگاز می باشد..
خرید گاز آرگون
گاز آرگون گازی بی رنگ و بی بو است و از تقطیر جزء به جزء هوای مایع به دست می آید.این گاز در صنعت کاربردهای مختلفی دارد از آن جمله:استفاده در لامپهای الکتریکی ، لامپهای فلورسانس با فشار 400 پاسکال و در صنعت عکاسی و لامپهای گرم و مشتعل اگر به دنبال خرید گاز آرگون در اصفهان هستید با ما تماس بگیرید و از کیفیت و قیمت های مناسب ما برخوردار شوید.نسکو گاز با سال ها تجربه در زمینه ی تولید، فروش و خرید گاز آرگون در اصفهان در خدمت شما عزیزان می باشد.
کارخانه تولید گاز آرگون
کارخانه تولید گاز آرگون
گاز آرگون گازی نجیب و یا بی اثر است و هیچ گونه ترکیبی از آن در طبیعت وجود ندارد.گاز آرگون در کارخانه های تولید گاز آرگون به منظور کاربردهای مختلف تولید می شود.برخی از کاربردهای گاز آرگون عبارتند از:پر کردن حباب های لامپ ها،پنجره های زیرکنیوم،شستن فلزهای مذاب تا گازهای حل‌ شده را از آن جدا کند،درلوله‌های شمارشگر گایگر٬ لیزرها، کربن گیری از فولاد ضدزنگ و همچنین در جوشکاری آرگون به ‌عنوان گاز محافظ قوس الکتریکی به ‌منظور ایجاد محیط خنثی در محل الکترود تنگستنی به کار می‌رود.نسکو گاز یکی از بهترین و بزرگترین کارخانجات تولید گاز آرگون با سال ها تجربه در این زمینه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
فروش گاز آرگون
گاز آرگون گازی بی بو، بی رنگ، بی مزه، غیرسمی و خنثی می باشد. از آنجائی که گاز آرگون جزء گازهای نجیب است هیچ ترکیبی از آن بصورت طبیعی وجود ندارد.فروش گاز آرگون به دلیل کاربردهای فراوانی که در صنایع مختلف دارد صورت می گیرد.کاربردهایی مانند: پرکردن حبابهای لامپها و پنجره‌های دوجداره،تصفیه زیرکنیوم، شستن فلزهای مذاب تا گازهای حل شده را از آن جدا کند،در لوله‌های شمارشگر گایگر٬ لیزرها،همچنین در جوشکاری آرگون به عنوان گاز محافظ قوس الکتریکی به منظور ایجاد محیط خنثی در محل الکترود تنگستنی.گاز آرگون خواص پزشکی نیز دارد و بیشتر در عمل های جراحی مورد استفاده قرار می گیرد که امروزه به آن سیستم آرگون پلاسما گفته می شود.شرکت نسکوگاز با سال ها تجربه در زمینه ی فروش گاز آرگون در اصفهان در خدمت شما عزیزان می باشد.

نسکو گاز

مجتمع تولیدی گاز های صنعتی و طبی نسکو ، دارای کارخانه تولیدی انواع گاز های اکسیژن ، آرگون ، نیتروژن و دی اکسید کربن با قابلیت تولید بالای روزانه و تحویل در سریع ترین زمان ممکن.