آمده ایم تا ماندگار شویم

نسکوگاز تخصصی ترین مرکز تولید گاز صنعتی و طبی در اصفهان
چشم انداز ما

چشم انداز ما

تولید و ارائه خدمات تامین انواع گاز با بالاترین کیفیت ممکن و با استفاده از فناوری های نوین.
تبدیل شدن به یک برند معتبر در زمینه ارائه خدمات صادقانه و سرویس دهی مناسب.
تبدیل شدن به یک شرکت معتبر و فعال و قابل اعتماد در خصوص تامین انواع گازصنعتی در اجرای پروژه های دولتی و خصوصی تعامل با سایر شرکت های همکار در حوزه های مرتبط با صنعت و تولید گاز باهدف گسترش فرهنگ مشتری مداری و توسعه و بهبود بازار
مأموریت ما

مأموریت ما

   ما مأموریت خود را برتری در کیفیت تولید و سرویس دهی و خدمات جامع تامین گاز می دانیم. برای این مهم، با انجام مطالعات بازارهدف و فضای تولید و صنعت داخلی ، به کارگیری شیوه‌های نوین و کارآمد مدیریتی و فنی ، بهره‌‏وری بالا، تکنولوژی‏‌های روزآمد، مشارکت با تولیدکنندگان وعرضه‌کنندگان ممتاز، گازهایی با کیفیت، مناسب و مطابق نیاز و سلیقه مشتریان عرضه می داریم.از این رو، مجتمع گازهای صنعتی و طبی نسکو خود را متعهد می داند تا با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده ، امکانات ، ترابری و سرویس دهی مناسب کلیه خدمات خود را در بالاترین سطح ممکن و با بهترین کیفیت که منجر به رضایت مشتریان شود، ارائه نماید.
تاریخچه ی ما

تاریخچه ی ما

شرکت نسکوگاز فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نمود.این شرکت در اولین فعالیت خود با سرمایه گذاری در ساخت و احداث دو خط تولید اکسیژن در مجتمع مبارکه آغاز کرد.در طول مدت هفت سال فعالیت خود در مجتمع فولاد رزومه ای قوی از خود بر جای گذاشت. در مدت چند سال فعالیت ، شرکت توانست با تعداد بیش از هفت دستگاه کامیون و کامیونت سنگین و نیمه سنگین انواع پالتهای سی کپسوله اکسیژن ، بیست تایی ، دوازده تایی و دوهزار کپسول تکی سرویس دهی مناسبی را به شرکت های طرف قرارداد ارائه نماید. . کیفیت بالای گازها موجب شد تا بتوانیم با بسیاری از شرکتهای فعال و بزرگ شهرک های صنعتی منطقه قرارداد منعقد نماییم شرکتهایی مانند فولاد مبارکه ، ذوب آهن ، ساخت تجهیزات مپنا ، ایران ذوب ، شرکت پاتله ، سپاهان باطری ، ویستا مهر ، فولاد تدبیر و...

درباره ی ما

 
  شرکت مجتمع گازهای صنعتی نسکو ( نوید احیاگران سازندگی ) ، یکی از شرکتهای اقماری شرکت پگاه رزم آوران ویژه 23000 سهامدار ایثارگران استان اصفهان  می باشد که در سال 1379 تاسیس گردید.
         اولین فعالیت خود را با سرمایه گذاری در ساخت و احداث دو خط تولید اکسیژن در مجتمع فولاد مبارکه آغاز کرد و به عنوان تولیدکننده و تامین کننده اکسیژن مورد نیاز، جهت برش خرسکهای فولادی فوق سنگین 70 تا 120 تنی و ضخامت دو و نیم متر مشغول به فعالیت گردید . در طول  مدت هفت سال فعالیت در مجتمع فولاد توانست با اکسیژن تولیدی ، یکصد و ده  هزارتن انواع خرسک ، ته پاتیل ،  تاندیش و اسلب را برش و تبدیل به قطعات کوچک نموده و تحویل مجتمع فولاد نماید .
         پس از اتمام قرارداد ، شرکت  ، کلیه تجهیزات و امکانات  و کمپرسورهای تولید اکسیژن را طبق متد جدید به کارخانه جدید الاحداث خود واقع در شهرک صنعتی نجف آباد 2 (جلال آباد)  انتقال داده و با اتکال به ایزد منان و با تعهد و تخصص پرسنل شرکت و استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات  ، اقدام به ساخت و بهره برداری از کارخانه تولید اکسیژن و نیتروژن  نمود . دستگاه پیشرفته آنالیزاکسیژن و تجهیزات مناسب  ، این امکان رامی دهد که بهترین خلوص اکسیژن و نیتروژن  را در منطقه تولید کنیم .
دستگاه تولید co2 ساخت کشور آلمان ، بهترین وبا کیفیت ترین گاز را بدون بو و رطوبت تولید می کند و تانک های ذخیره co2 بار مبنای نیازمشتریان را تامین می کند.
         گازهای آرگون آزمایشگاهی ، آرگون جوشکاری و میکس پتروشیمی شیراز از جمله گازهای دیگری است که این شرکت میتواند با بهترین کیفیت و با استفاده از سرویس دهی مناسب و در حداقل زمان تأمین  می نماید.
         در مدت چند سال فعالیت ، شرکت توانست با تعداد بیش از هفت دستگاه کامیون و کامیونت سنگین و نیمه سنگین انواع پالتهای سی کپسوله اکسیژن ، بیست تایی ، دوازده تایی و دوهزار کپسول تکی سرویس دهی مناسبی را به شرکت های طرف قرارداد ارائه نماید . کیفیت بالای گازها موجب شد تا بتوانیم با بسیاری از شرکتهای فعال و بزرگ شهرک های صنعتی منطقه در امر تأمین اکسیژن و سایر گازها ، قرارداد منعقد نماییم ، که بطور نمونه می توان به شرکتهای فولاد مبارکه ، ذوب آهن ، ساخت تجهیزات مپنا ، ایران ذوب ، شرکت پاتله ، سپاهان باطری ، ویستا مهر ، فولاد تدبیر ، واصفهان در و  ...  اشاره نمود .
                امید است بتوانیم در مسیر پیشرفت و تولید و بهروری ، یار صدیق و  همیار مطمئن شما در عرصه تولید وصنعت باشیم.آرزوی ما رضایت مندی شماست.  قبلأ از همکاری و حسن اعتماد شما کمال تشکر و قدردانی را دارم

مدیران موفق
مجتمع گازهای صنعتی نسکو

مجتمع گاز های صنعتی نسکو دارای مدیران با تجربه و موفق در صنعت میباشد.
سال ها تجربه مدیران این شرکت بوده است که شرکت نسکو گاز را به عنوان یکی از مدرن ترین و مجهز ترین شرکت های تولیدی انواع گاز در ایران و یکی از بی رقیب ترین شرکت های استان اصفهان تبدیل نموده است.
مهندس محسنی
مدیر کارخانه
مهندس شهیدی
مدیر عامل

با شرکتهای فعال و بزرگ شهرک های صنعتی منطقه قرارداد منعقد کرده ایم

بطور نمونه می توان به شرکتهای فولاد مبارکه ، ذوب آهن ، ساخت تجهیزات مپنا ، ایران ذوب ، شرکت پاتله ، سپاهان باطری ، ویستا مهر ، فولاد تدبیر اشاره نمود.
وسایل نقلیه
  وسایل نقلیه
  در مدت چند سال فعالیت ، شرکت توانست با تعداد بیش از هفت دستگاه کامیون و کامیونت سنگین و نیمه سنگین خدمات خود را در سریع ترین حالت ممکن ارایه نماید.
تنوع در پالت
  تنوع در پالت
  در مدت چند سال فعالیت ، شرکت توانست با ارایه انواع پالتهای سی کپسوله  ، بیست تایی ، دوازده تایی و ... سرعت و کیفیت را به خدمات خود اضافه نماید.
تنوع در کپسول
 تنوع در کپسول
   در مدت چند سال فعالیت ، شرکت توانست با بیش از دوهزار کپسول تکی سرویس دهی مناسبی را به شرکت های طرف قرارداد ارائه نماید .

نسکو گاز

مجتمع تولیدی گاز های صنعتی و طبی نسکو ، دارای کارخانه تولیدی انواع گاز های اکسیژن ، آرگون ، نیتروژن و دی اکسید کربن با قابلیت تولید بالای روزانه و تحویل در سریع ترین زمان ممکن.