بلاگ-فروش-گاز-اصفهان

یکی از عناصر شیمیایی مهم که در جدول تناوبی با نماد N و عدد اتمی 7 ملموس است نیتروژن می باشد.از نشانه های گاز نیتروژن می توان به غیر فلز، دو اتمی بی اثر، بی رنگ، بی مزه و بی بو بودن آن اشاره کرد که شامل 78% جو زمین وجزء عنصر اصلی در بافتهای زنده می باشد . از ترکیبات اصلی گاز نیتروژن آمونیاک اسید نیتریک و سیانیدها را می توان نام برد. ازجمله کاربرد های گاز نیتروژن در صنایع کشاورزی،پردازش شیمیایی،پتروشیمی،ساخت و ساز،الکترونیک ،بسته بندی، مونتاژ و تست انرژی و بیو انرژی،تولید نفت و گاز،غذا و نوشیدنی،شیشه و مواد معدنی،پر کردن بالن،پزشکی،فولاد،داروسازی و بیو تکنولوژی،لاستیک و پلاستیک،هوا فضا و خودرو،پنوماتیک،تولید بستنی گاز نیتروژن برای لاستیک خودرو،انرژی های تجدید پذیر،محیط زیست،تیراندازی،اطفاء حریق یا خاموش کردن آتش می باشد. نکات ایمنی که باید دراستفاده از گاز نیتروژن به آن توجه داشت شامل موارد زیر می باشد: - در زمان استفاده از نیتروژن مایع باید حتما از پوشش کامل و عینک استاندارد استفاده شود. - سیلندر ها حتما باید دارای کلاهک باشد و در محل خود ثابت قرار گیرد. تولید گازنیتروژن برای مورد استفاده قرار گرفتن در بعضی از مشاغل و صنایع مختلف و مکان های خاص ضروری می باشد. به همین خاطر تولید گازنیتروژن بدون ناخالصی و با کیفیت با قیمت مناسب جزیی از معیارهای مهم در تولید گاز نیتروژن می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت.نسکوگاز یکی از بهترین و بزرگترین کارخانجات گاز نیتروژن با سال ها تجربه در زمینه ی تولید انواع گاز در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

گاز co2 یا همان گاز دی اکسید کربن گازی بی رنگ و بی بو است که هم بصورت طبیعی در طبیعت یافت می شود و هم می توان آن را بصورت صنعتی در کارخانه تولید گاز co2 تولید نمود.تولید گاز co2 معمولا از طریق فرایند تخمیر یا به عنوان یک محصول جانبی در فرایند تولید صنعتی آمونیاک صورت می گیرد.همچنین به منظور تولید انبوه این گاز از سوزاندن گاز طبیعی و یا گازوییل استفاده می شود.تولید گاز co2 به منظور مصرف در صنایع گوناگونی صورت می گیرد.از جمله موارد کاربرد گاز co2 عبارتند از:صنایع نفت و گاز،جوشکاری و تولید فلزات،صنایع شیمیایی،آب و فاضلاب،پزشکی،صنایع آب و آشامیدنی و ...این روزها با توجه به استفاده ی زیاد از گاز co2 در مصارف مختلف صنعتی،در کارخانه های گاز co2، خط تولید این گاز به طور گسترده ای فعال می باشد.نسکوگاز یکی از بهترین و بزرگترین کارخانجات گاز co2 در اصفهان با رزومه ای درخشان در این زمینه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

گاز آرگون گازی نجیب و یا بی اثر است و هیچ گونه ترکیبی از آن در طبیعت وجود ندارد.این گاز بی رنگ و بی بو است.تولید گاز آرگون از طریق تقطیر جزء به جزء هوای مایع می باشد.گاز آرگون در کارخانه های گاز آرگون به منظور کاربردهای مختلف تولید می شود.برخی از کاربردهای گاز آرگون عبارتند از:پر کردن حباب های لامپ ها،پنجره های زیرکنیوم،شستن فلزهای مذاب تا گازهای حل‌ شده را از آن جدا کند،درلوله‌های شمارشگر گایگر٬ لیزرها، کربن گیری از فولاد ضدزنگ و همچنین در جوشکاری آرگون به ‌عنوان گاز محافظ قوس الکتریکی به ‌منظور ایجاد محیط خنثی در محل الکترود تنگستنی به کار می‌رود.نسکو گاز یکی از بهترین و بزرگترین کارخانجات گاز آرگون با سال ها تجربه در این زمینه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

گاز دی اکسید کربن گازی است که سنگین تر از هواست و تحت فشار مایع و یا حتی جامد می شود و قابل حل در آب است.گاز دی اکسید کربن گازی بی رنگ است که در غلظت های بالا گازی خطرناک محسوب می شود. گاز دی اکسید کربن ماده ای غیر قطبی است و در دمای پایین تر از -78 درجه سانتیگراد متراکم شده و جسم سفید رنگ جامدی به نام یخ خشک ایجاد می کند.این گاز بصورت طبیعی در طبیعت در آتشفشان ها،چشمه های آب گرم و...وجود دارد همچنین این گاز از متلاشی شدن مواد آلی و تخمیر قندها در نان و سایر مواد غذایی آزاد می شود.احتراق چوب،کربوهیدرات ها،سوخت های فسیلی از قبیل زغال سنگ،نفت و گاز طبیعی هم تولید دی اکسد کربن می کنند.لازم به ذکر است که گاز دی اکسید کربن حاضر در اتمسفر در نقش یک سپر حرارتی برای زمین کار میکند و با اثر گلخانه ای طبیعی خود، از سرما در زمین جلوگیری می کند.در کارخانه های گاز دی اکسید کربن تولید این گاز به صورت صنعتی به صورت گسترده ای صورت می پذیرد.نسکوگاز یکی از بهترین کارخانه های گاز دی اکسید کربن در اصفهان در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.با ما تماس بگیرید و از محصولات و قیمت های مناسب ما بهره مند شوید.

گاز اکسیژن فراوان ترین عنصر در پوسته ی کره زمین است.این گاز بی رنگ،بی بو و سمی است.گاز اکسیژن یک گاز ضروری برای تنفس است و به همین خاطر این گاز مهم ترین عنصر تشکیل دهنده ی هوا می باشد.گاز اکسیژن در دما و فشار استاندارد به صورت گاز است و نوع جامد و مایع آن رنگی مایل به آبی کمرنگ دارد.تولید گاز اکسیژن به منظورهای مختلفی صورت می گیرد،از جمله:استفاده در جوشکاری،ساخت فولاد،تولید متانول،تولید سرامیک و...همچنین تولید گاز اکسیژن به منظور مصارف پزشکی نیز صورت می گیرد.در کارخانه گاز اکسیژن معمولا تولید اکسیژن به یکی از این روش ها می تواند صورت گیرد: تولید اکسیژن به روش الکترولیز آب،تولید اکسیژن به روش جذبی تحت فشار،تولید اکسیژن به روش تقطیر جزء به جزء توسط سپرتور هوا.یکی از کارخانه های گاز اکسیژن در اصفهان کارخانه ی نسکوگاز می باشد.نسکوگاز در خدمت شما عزیزان.

نسکو گاز

مجتمع تولیدی گاز های صنعتی و طبی نسکو ، دارای کارخانه تولیدی انواع گاز های اکسیژن ، آرگون ، نیتروژن و دی اکسید کربن با قابلیت تولید بالای روزانه و تحویل در سریع ترین زمان ممکن.